SAKLI BAHÇE

TECRÜBE VE SORUMLULUK

Kendi dinamik yapısına ve gelişmekte olan dünya trendlerine uygun üretim tesisleri kuran, lojistik ve üretimde sürdürülebilir tarım adına yaptığı pek çok yenilikle dünyada adından söz ettiren köklü bir şirket.

Van'da kurulduğu günden bugüne " önce insan " anlayışını hiçbir zaman yitirmeyen Saklı Bahçe, müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edindi. Üretimin tüm aşamalarında örnek kalite politikasından ödün vermeden, müşterilerine dünya standartlarında taze ve doğal meyve sebze sunabilmek için üretim tesislerini en son teknoloji ile modernize etti.

Bütün bu yeniliklerin içinde Saklı Bahçe'de değişmeyen tek şey sadece insana ve doğaya karşı olan sorumluluğu oldu.

Saklı Bahçe; kurulduğu gündeki kararlılığıyla, sektöre yenilikler katarak, çevreye ve doğaya zarar vermeden, sağlıklı, taze ürünler üretmeye ve sofralarınıza ulaştırmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

15 yıllık uzman kadrosu ve tecrübesi ile Niğde/Ulukışla mevkiinde meyve üretim ve satışı, Tekirdağ/Hayrabolu mevkiinde süt üretimi yapan firmamız en yeni teknoloji ve en güvenilir uygulamalarını kullanarak tüketiciye geleneksel lezzetleri en sağlıklı organik koşullarda sunmak için yola çıkmıştır.

VİZYONUMUZ

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak dünyaca tanınmış bir marka olmak amacıyla kurulmuştur. Takım ruhu ve ekip çalışması konusunda hassasiyet gösteren firmamız, yıllardır kendisiyle aynı uğurda uğraş veren değerli kadrosuyla her sezon daha da verimli ve kaliteli olabilmeyi, her sene kendini geliştirebilmeyi ve şirket gelişimini benimseyen bir yol izlemektedir.

TECRÜBE VE SORUMLULUK

15
YILLIK TECRÜBE
2476
DEKAR ÜRETIM ALANI
7812
TON YILLIK İHRACAT