SOĞUK HAVA DEPOSU

SOĞUK HAVA DEPOSU

15 yıllık üreticilik tecrübesi ile kurulduğu günden bugüne, doğaya ve insana saygılı insanı merkeze alan, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla dünya standartlarında üretim yaparak sürdürülebilir tarımda öncülük eden Saklı Bahçe Tarım, Türkiye'nin ve Avrupa'nın önde gelen meyve üreticilerinden biridir.

 

Saklı Bahçe Tarım; 2020 itibari ile Türkiye'nin farklı bölgelerine kurmuş olduğu toplamda 2500 dekar alana sahip meyve plantasyonunda üretim yapmaktadır. Yetiştirdiğimiz Elma, Kiraz ve Vişneyi sahip olduğu kendi paketleme tesisinde işlemekte olup yine kendi sahip olduğu 20.000 mı kapalı alan üzerine kurulu 3.500 ton kapasiteli soğuk hava depolarında saklamaktadır. İleri teknoloji makine parkuru ile soğuk zincir fifo esaslarına göre üretmektedir.

 

Katı çevre, sağlık ve güvenlik kontrol ve uygulamalarına inanan Saklı Bahçe Tarım, günümüz tüketicisinin de talep ettiği uluslararası ticari standartlara uygun Global GAP, İTU, 150 22000, 150 9001 gibi birçok sertifikaya sahiptir.

 

Türk ekonomisinin gücüne güç katma, sürekli gelişim ve inovasyon için kaynak yaratma ve küresel bir oyuncu olma vizyonunu kararlılıkla devam ettiren Saklı Bahçe Tarım, her yıl ortalama %1O oranında büyümektedir. Bunun yanında Saklı Bahçe Tarım, Türkiye'nin (İSO) 1000 büyük sanayi kuruluşlarının sıralandığı listede her yıl basamakları tek tek tırmanarak ilk 300'de yer almayı başaran sektöründeki ÖNCÜ şirkettir.